Žinios. Naujuoju Europos vadovų tarybos pirmininku buvo išrinktas Charles Michelis

Mokytojų streikas. Po vakarykščio įspėjamojo mokytojų streiko – Švietimo ministerijoje derybos. Šiandien į pirmąjį posėdį renkasi speciali komisija, kur tikimasi rasti sprendimus, kaip įgyvendinti dar prieš dvejus metus mokytojams duotus pažadus. Tam biudžeto projekte trūksta apie 60 milijonų eurų. Speciali komisija gali dirbti dešimt dienų, per kurias Švietimo ir mokslo profesinė sąjunga turėtų apsispręsti, ar skelbti streiką.

Sprendimas dėl po gaisro susikaupusio vandens Alytuje. Aplinkos ministras Kęstutis Mažeika vyksta į Alytų ieškoti sprendimų, kaip išvalyti po gaisro padangų perdirbimo įmonėje „Ekologistika“ susikaupusį vandenį. Ekstremalių situacijų komisijos posėdyje bus ieškoma galutinių sprendimų, kokiu būdu valyti vandenį.

Naujas Europos vadovų tarybos pirmininkas. Šiandien buvęs Belgijos premjeras Charles Michelis oficialiai pradės eiti Europos Tarybos pirmininko pareigas. Michelio iškart laukia sunkios derybos dėl Europos sąjungos biudžeto ir „Brexito“. Iki šiol Europos tarybai vadovavęs lenkas Donaldas Tuskas galėjo tik išreikšti apgailestavimą, kad jam nepavyko sustabdyti „Brexito“ ir populistų įsigalėjimo kai kuriose Europos sąjungos šalyse.

Orai. Ved. Jovita Vitkauskė.