Euromaxx. Seniausias Vokietijos keliais riedantis automobilis, pagamintas dar 1894-aisiais

„Luminaria“ – pripučiamas pasaulis. Britų dizaino kompanija „Oro architektai“ jau daugiau nei du dešimtmečius kuria šviesos ir garso instaliacijas pripučiamose konstrukcijose. Teatro festivalio „Serenos“ kvietimu jie yra lankęsi ir Lietuvoje. Reportaže – naujausia instaliacija.

Sodininkų fotografijų albumas. Britų fotografas pelnytai laikomas vienu geriausiu šio amžiaus kronininkų. Jo intymios, bet kartu ir antropologiškos fotografijos atskleidžia mūsų kasdienį gyvenimą. Fotografas jau yra išleidęs daugiau nei 40 albumų, surengęs daugiau nei 80 parodų visuose pasaulio kampeliuose. Šįkart pristatomas projektas, skirtas vokiečių kolektyviniams sodams.

Vokiečių literatūros klasiko pėdsakais. Šiemet vokiečiai mini savo klasiko, rašytojo Teodoras Fontanės 200-ąsias gimimo metines. Reportažas iš rašytojo gyventų vietų.

Įamžintos „Šventosios erdvės“. Prancūzų fotografas mėgėjas fotografuoja šiuolaikines bažnyčias. Fotografijų ciklą „Šventosios erdvės“ jis pradėjo prieš ketverius metus ir dabar jau yra įamžinęs 36 Europos ir Azijos bažnyčias.

Seniausias Vokietijos keliais riedantis automobilis. Senovinių automobilių kolekcininkas su savo 1894-aisiais pagamintu automobiliu sėkmingai įveikė techninę apžiūrą ir džiaugiasi šia mašina važinėdamas Vokietijos gatvėmis.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau