Žinios. Donaldas Trumpas išreiškė paramą protestuotojams Honkonge: sprendimas supykdė Pekiną

Protestų savaitėje gaisras neblėsta: įspėjamąjį streiką pradeda ir švietimiečiai. Lietuvos švietimo ir mokslo profesinė sąjunga šiandien skelbia pradedanti įspėjamąjį streiką, reikalaujant skirti daugiau lėšų švietimui. Profsąjunga teigia išnaudojusi visas galimybes susitarti su Vyriausybe dėl įsipareigojimų vykdymo.

Europos Parlamentas balsuos dėl Sausio 13-osios bylos. Europos Parlamentas šiandien balsuos dėl rezoliucijos, smerkiančios Rusijos veiksmus, nukreiptus prieš Sausio 13-osios bylą nagrinėjusius Lietuvos teisėjus ir prokurorus.

Donaldo Trumpo parama protestuotojams Honkonge supykdė Pekiną. Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) prezidentas Donaldas Trumpas pasirašė įstatymą, kuriuo reiškiama parama Honkongo prodemokratinės stovyklos protestuotojams, taip supykdydamas Pekiną, nors Vašingtonas tikėjosi sušvelninti JAV ir Kinijos prekybos karą.

NATO generalinio sekretoriaus ir Prancūzijos vadovo susitikimas. Šiandien NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas Paryžiuje susitiks su Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu. Būtent jis ištarė skambią frazę apie „mirusias NATO smegenis“.

Orai.

Sportas.Barcelona“ ir „Leipzigas“ užsitikrino vietas UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje.

Baigėsi Lietuvos A lygos futbolo čempionatas.

Karaliaus Mindaugo taurės ketvirtfinalio pirmosiose rungtynėse Alytaus „Dzūkija“ 89:92 pralaimėjo Klaipėdos „Neptūnui“.

Ved. Ignas Andriukevičius.