Ryto garsai. Prezidentas Gitanas Nausėda susitinka su Vilniuje viešinčiu Ukrainos vadovu Volodymyru Zelenskiu

Ryto garsai

2019.11.27 06:30

Ryto garsai. Prezidentas Gitanas Nausėda susitinka su Vilniuje viešinčiu Ukrainos vadovu Volodymyru Zelenskiu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda susitinka su Vilniuje viešinčiu Ukrainos vadovu Volodymyru Zelenskiu. Bus aptariami dvišaliai politiniai ir ekonominiai santykiai, saugumo ir gynybos, Ukrainos euroatlantinės integracijos ir kiti klausimai. Kodėl kai kurios valdžios reformos stringa? Ko reikia, kad rūpesčiai, su kuriais susiduria Lietuvos gyventojai, būtų išgirsti ir atliepti?

Vyriausybė yra paskelbusi finansinių technologijų plėtrą vienu iš prioritetų. Lietuvos ir Ukrainos ryšiai pastaruoju metu tampa vis glaudesniais – į šalį plūsta daug ukrainiečių, o Lietuvos verslininkai investuoja Ukrainoje. Kiek į Lietuvą galima įvežti alkoholio, rūkalų ir degalų – smarkiai ribojama. Tačiau neretai tokių apribojimų nepaisoma, siekiant pasipelnyti iš prekių perpardavimo Lietuvoje. Studijoje – Seimo opozicijos atstovas, Liberalų sąjūdžio frakcijos seime seniūnas Eugenijus Gentvilas.

Ant dviejų uostamiesčio švietimo įstaigų stogų baigiamos montuoti saulės elektrinės. Tokia galimybė atsirado pasinaudojus Aplinkos apsaugos ministerijos klimato kaitos programoje numatytomis lėšomis. Taip pat laidoje – orų, spaudos, sporto ir socialinių tinklų apžvalga. Kaip rytą pradeda organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė Rasa Dičpetrienė? Verslo laikas. Apžvalgininko Rimvydo Valatkos komentaras. Ką rekomenduoja skaityti Seimo narys Ramūnas Karbauskis? Ved. Darius Matas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.