Stilius. Šokėjas Arūnas Bižokas, aktorius Simonas Storpirštis bei fotografė Aleksandra Kingo (su vertimu į gestų k.)

LRT TELEVIZIJA

2019.12.29 17:00

Aktorius Simonas Storpirštis eina giminės keliu
Jaunimo teatro aktorius Simonas Storpirštis kilęs iš aktorių giminės. Buvimas scenoje jam įprastas nuo vaikystės, o teatro užkulisiai – tarsi gimtieji namai. Tačiau buvo metas kai Simonas net vengdavo savo pavardės, negalėdavo jos ištarti ir nenorėjo būti tapatinamas su visa gimine. Kas lėmė tokius požiūrius ir kaip klostėsi jo santykiai su tėvu, kuris visą gyvenimą aktoriaus gyvenime buvo tarsi desertas?

Kodėl fotografė Aleksandra Kingo bijo „Brexito“
Iš Lietuvos kilusi ir Londone išgarsėjusi fotografė Aleksandra Kingo į mados pasaulį įsiveržė nelengvai. Mados fotografų nestinga, tad ji rado originalų būdą atkreipti dėmesį į savo darbus, dabar vadinamus išskirtiniais ir publikuojamus prestižiniuose mados leidiniuose. Tačiau kodėl fotografė baiminasi Brexito?

Pasaulio čempionas Arūnas Bižokas: skausmas niekur nedingsta
Per pusę metų ištiko dvi baisiausios tragedijos. Nors prabėgo daug metų, daugkartinis pasaulio klasikinių šokių čempionas Arūnas Bižokas po jų tiesiasi iki šiol. Visą gyvenimą šokęs, pavasarį savo profesinėje karjeroje jis padėjo tašką ir nutarė gyventi kitaip. Tačiau viskas paprastai nesibaigia. Namus turintis JAV ir Lietuvoje, gyvenime Arūnas vadovaujasi viena svarbia mintimi. Kokia ji?

Ved. Violeta Baublienė.