Visi kalba. Seimo narė Dovilė Šakalienė, tėvystės atostogų išėjęs Marius Žičius ir LRT radijo departamento vadovas Giedrius Masalskis

Kalba ne visi, bet gal reikėtų prabilti garsiau: prostitucija egzistuoja šalia mūsų, o nuo jos nukenčia jaunos moterys ir mergaitės. Apie tai pasakojanti Dovilė Šakalienė pamini ne visiems žinomus, tačiau šokiruojančius faktus – vidutinė prostitucija užsiimančios moters gyvenimo trukmė nesiekia keturiasdešimties, o net 40 procentų mergaičių ir moterų patenka į prostitucijos tinklą dėl savo mylimųjų – vyrų ar vaikinų. Kokių veiksmų reikėtų imtis teisiniu lygmeniu, kad ši situacija pasikeistų?

Užkrečianti tėvystė – Marius Žičius, prieš šešerius metus išėjęs tėvystės atostogų, pasakoja, kaip jam sekėsi prižiūrėti vaiką žmonai sugrįžus į darbą. Besidžiaugdamas tikru ryšiu su vaiku, kuris atsidaro dėl nuolatinio tėčio dėmesio, Marius papasakoja ir apie tėvystės triukus: ką daryti, jei nebegali pakelti vaiko verksmo?

„Visi kalba“ eksperimente – Algis mokosi būti geru tėčiu. Kaip jam seksis pakeisti sauskelnes kūdikiui?

Kalbėdami apie medijas, dažnai be reikalo pamirštame radiją – apklausų duomenimis, tai yra kanalas, kuriuo visuomenė pasitiki labiausiai. Su kokiais iššūkiais teko susidurti prieš 20 metų ir kokie kelią radijui pastoja dabar, kalbamės su LRT radijo departamento vadovu Giedriumi Masalskiu.

Ved. Lavija Šurnaitė ir Algis Ramanauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau