Žinios. Albaniją šįryt supurtė galingas 6,4 balo žemės drebėjimas: sugriuvo trijų aukštų viešbutis

mieste kilo panika

Žemdirbiai rengia protesto akciją ir traktoriais žada suvažiuoti į rajonų centrus. Planuojama, kad į gatves išvažiuos apie 3 000 sunkiosios technikos. Taip tęsiama prieš dvi savaites pradėta „Žaliųjų kryžių“ akcija, kai laukuose prie kelių buvo statomi žali kryžiai, siekiant atkreipti valdžios ir visuomenės dėmesį į sunkią žemdirbių padėtį.

Albaniją šįryt supurtė galingas 6,4 balo žemės drebėjimas, sukėlęs paniką sostinėje Tiranoje ir pakrantės Duresio mieste. Jame sugriuvo trijų aukštų viešbutis, o dar vienam pastatui miesto centre padaryta didelės žalos. Pranešama, kad apie 50 žmonių dėl nesunkių sužalojimų gydomi Tiranos ligoninėje. Apie galimas aukas informacijos kol kas nėra.

CO2 koncentracija didėja. Prieš kitą savitę Madride prasidedančią Jungtinių tautų klimato šiltėjimo problemoms skirtą tarptautinę konferenciją Pasaulinė meteorologijos organizacija paskelbė praeitų metų atmosferos tyrimų rezultatus. Ataskaita akivaizdžiai rodo, kad atmosferos teršimas anglies dioksidu ir kitomis klimato šiltėjimą sukeliančiomis dujomis tik didėja.

Orai. Sportas. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau