Žinios. Pasaulinė meteorologijos organizacija: atmosferos teršimas CO2 ir kitomis klimato šiltėjimą sukeliančiomis dujomis tik didėja

LRT Tyrimų skyriaus duomenimis, kaimo turizmui skirta europine parama pasinaudojo ir įtakingi asmenys, už gautus pinigus įsirengę nuosavus namus. Žemės ūkio ministerija žinojo apie tokius atvejus, bet vis tiek sutrumpino šių projektų priežiūros laikotarpį.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba skelbia, kad gaisro paveiktų teritorijų, užterštų dioksinais ir kietosiomis dalelėmis mažėja. Daugiau nei pusei iš 115 ūkių leidžiama tiekti žalią pieną, jį naudoti asmeninėms reikmėms. Kol kas ribojamas mėsinių galvijų pardavimas, nes negauti naujausi taršos tyrimai.

CO2 koncentracija didėja. Prieš kitą savitę Madride prasidedančią Jungtinių tautų klimato šiltėjimo problemoms skirtą tarptautinę konferenciją Pasaulinė meteorologijos organizacija paskelbė praeitų metų atmosferos tyrimų rezultatus. Ataskaita akivaizdžiai rodo, kad atmosferos teršimas anglies dioksidu ir kitomis klimato šiltėjimą sukeliančiomis dujomis tik didėja.

Orai. Sportas. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau