Žinios. Prezidentas Gitanas Nausėda su verslo ir darbdavių atstovais aptars būsimus mokesčių pakeitimus

Seimas nenumatytame posėdyje svarstys kitų metų biudžetą. Biudžeto ir finansų komitetas siūlo papildomai įvairioms reikmėms rasti beveik 60 mln. eurų, nors kiti Seimo komitetai ir atskiri parlamentarai prašė dešimt kartų daugiau – 600 mln. eurų. Kitų metų biudžete numatoma didinti vaiko pinigus, pensijas, kelti minimalią mėnesio algą, didinti darbo užmokestį valdžios sektoriaus darbuotojams, tačiau siūlymai dėl pajamų šaltinių stringa.

Seime šiandien svarstant kitų metų biudžetą prezidentas Gitanas Nausėda su verslo ir darbdavių atstovais aptars būsimus mokesčių pakeitimus. Pasak prezidentūros, susitikime taip pat bus aptariamas verslo indėlis sprendžiant visuomenei aktualias problemas, diskutuojama dėl galimybių gerinti verslo aplinką.

Minint Tarptautinę kovos su smurtu prieš moteris dieną, Europos Lyčių lygybės instituto, policijos ir moterų organizacijų atstovai apžvelgs situaciją Lietuvoje. Skaičiuojama, kad kasmet Lietuvoje smurtą artimoje aplinkoje patiria beveik ketvirtadalis moterų. Viena iš keturių dėl to kreipiasi į teisėsaugos institucijas.

Aukcione – istorinės fotografijos. Nuo princesės Dianos iki aktorės Brigitte Bardot – per aukcioną Paryžiuje šiandien bus parduotos garsiausios prancūzų savaitraščiui „Paris Match“ darytos fotografijos. Taip aktualijas ir garsenybių gyvenimą sekantis žurnalas, visada didelį dėmesį skyręs fotografijai, pasitinka 70 metų sukaktį.

Orai. Sportas. Ved. Aistė Plaipaitė.