Žinios. Abipusio ryšio galia: neįgalieji savanoriauja gyvūnų prieglaudose vedžiodami šunis

Seime šiandien svarstant kitų metų biudžetą prezidentas Gitanas Nausėda su verslo ir darbdavių atstovais aptars būsimus mokesčių pakeitimus. Pasak prezidentūros, susitikime taip pat bus aptariamas verslo indėlis sprendžiant visuomenei aktualias problemas, diskutuojama dėl galimybių gerinti verslo aplinką.

Vyriausybėje šiandien bus tariamasi dėl laivybos Nemunu atnaujinimo. Ministrai, merai, verslo atstovai tarsis, kokių veiksmų reikėtų imtis, kad ilgiausia Lietuvos upė taptų atvira turistams bei krovininėms baržoms. Šios laivybos atnaujinimas būtų naudingas prie Nemuno esančioms savivaldybėms.

Rumunijoje antrai kadencijai perrinktas proeuropietiškas prezidentas Klausas Iohannis. Per antrąjį rinkimų turą surinkęs du trečdalius balsų, jis užtikrintai įveikė varžovę, buvusią ministrę pirmininkę Viorica Dăncilă. Jos praeitą mėnesį žlugusi socialdemokratų vyriausybė skendo korupcijos skandaluose ir nuolat konfliktavo su Europos Sąjunga.

Prie gausaus JAV prezidento posto siekiančių demokratų būrio prisijungė buvęs Niujorko meras Michaelas Bloombergas, vienas turtingiausių žmonių Amerikoje. Milijardierius išsklaidė gandus ir oficialiai paskelbė, kad sieks demokratų partijos nominacijos. Jis sako netrukus pradėsiantis didelio masto rinkimų kampaniją.

Žmonės, turintys negalią, ne tik priima pagalbą, bet ir patys ją suteikia – savanoriauja gyvūnų prieglaudose. Idėjos iniciatoriai sako, kad pasivaikščiojimas su šunimis tokiems žmonėms suteikia motyvacijos, užsimezga abipusis ryšys, o šunys kas savaitę laukia pasivaikšiojimo su naujaisiais draugais.

Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.