Lietuvos diena. Pats laikas pasirūpinti, kad jūsų šventinės siuntos adresatus pasiektų laiku

Lietuvos diena

2019.11.24 13:00

Lietuvos diena. Pats laikas pasirūpinti, kad jūsų šventinės siuntos adresatus pasiektų laiku

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Specialistai pastebi, kad maistas Lietuvoje kasmet brangsta maždaug penkiais procentais ir kainos artėja prie Europos Sąjungos vidurkio. Europos ŽIV tyrimų savaitė. Nemokamai iki lapkričio 29 d. galima pasitikrinti įvairiose Lietuvos medicinos įstaigose. Greitajam nemokamam tyrimui nereikalingas gydytojo siuntimas, kraujas imamas iš piršto, o atsakymo laukti ilgai nereikia – jis paaiškėja po vienos minutės. Paštininkai sako, kad jau parsidėjo šventinių siuntų sezonas. Ką svarbu atlikti, kad šiame siuntų sraute artimiems žmonėms skirtos dovanos nepasiklystų ir juos pasiektų laiku?

Baigiasi LRT kelionė, skirta pasaulio lietuvių metams. Žurnalistai Giedrė Čiužaitė ir Mindaugas Laukagalis lankosi Glazgo galerijoje. Kodėl mes mažiau domimės meno leidiniais nei estai? Nors Lietuvoje pagal Europos Sąjungos direktyvas senieji gyvsidabrio termometrai vaistinėse nebeparduodami jau dešimtmetį, dalis žmonių savo namų vaistinėlėje tokį termometrą turi. Kaip dažnai ugniagesiams tenka rinkti išsipylusį gyvsidabrį ir ką daryti sudaužius tokį termometrą, domėjosi Evelina Stankūnaitė. Didžiųjų miestų viešojo transporto kontrolieriai jau kurį laiką segi vaizdo kameras. Jos pradėtos naudoti siekiant užtikrinti kontrolierių saugumą bei palengvinti konfliktų sprendimą. Ved. Artūras Matusas.

logo

Tai LRT RADIJO dienos informacinė laida, kurioje akualiausių dienos naujienų, įvykių aptarimas, komentarai. Laidoje įvairiomis temomis kalbinami politikai, valdžios atstovai, politologai. Žurnalistai iš įvairiausių įvykių rengia reportažus, pačiomis akutaliausiomis temomis, dėmesys užsienio naujienoms, sporto pranešimai. „Lietuvos diena“ į įvykius reaguoja greitai, dažnai juos nušviedama tiesioginėmis transliacijomis iš įvykio vietos. Laida transliuojama kasdien 13.05 val.

Kiti laidos epizodai

Lietuvos diena

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.