Lietuvos diena. Lietuvos kariuomenei – 101-eri: kokiomis nuotaikomis gyvena būsimuosius karininkus rengianti Karo akademija?

Sukanka 101-eri metai, kai atkurta Lietuvos kariuomenė. Įvairiuose šalies miestuose vyksta šventiniai renginiai. O kokiomis nuotaikomis gyvena būsimuosius karininkus rengianti Karo akademija? Kodėl karininko kelią renkasi vis daugiau jaunuolių ir su kokiais iššūkiais šiandien susiduria kariuomenė?

Lietuvos socialdemokratų partija šeštadienį tarybos posėdyje apsispręs dėl kandidatų į Seimo rinkimus sąrašo sudarymo. 2019 m. – Pasaulio lietuvių metai. Daugėjant gyventojų, kurie turi po kelis ir daugiau butų. Ekspertai prognozuoja, jog investicijos į nekilnojamąjį turtą ateityje tik augs.

Automobilių plovyklų paslaugoms besinaudojantys vairuotojai sako, kad kartais po plovimo transporto priemonė nebūna visiškai švari. Kaip reikėtų rūpintis automobilio švara? Lenkija siūlo savaitgalį praleisti su didžiule nuolaida viešbučiuose, kavinėse, muziejuose ir kituose turistiniuose objektuose. Klaipėdoje galima išsinuomoti eglutę Kalėdoms.

Laidos ved. Artūras Matusas.