Labas rytas, Lietuva! Šeštadienis II d. Maisto tinklaraštininkė Gabrielė Žutautaitė: pusryčiai man – šventas metas

Maisto tinklaraštininkė Gabrielė Žutautaitė: pusryčiai man – šventas metas. Šeštadienis be gardžių pusryčių – ne šeštadienis. O jų gardumu šįkart tikrai negali skųstis LRT TELEVIZIJOS laidos „Labas rytas, Lietuva“ vedėjai Ugnė Siparė ir Paulius Stravinskas. Maisto tinklaraštininkė, tinklaraščio „Pusryčiams“ autorė Gabrielė Žutautaitė į studiją atvyko su nuostabiomis bandelėmis, kurių receptą ji pasiskolino iš Gargžduose gyvenančios močiutės. Tiesa, originaliame recepte bandelės yra pyragas, bet tik močiutė, pasak merginos, yra pajėgi pastarąjį iškepti. „Bandžiau tris kartus ir nė karto nepavyko“, – juokiasi Gabrielė. Pokalbis su ja apie maistą, tinklaraščio rašymą ir, žinoma, nepakeičiamą ryto ritualą – pusryčius.

Švenčiame Lietuvos kariuomenės dieną: Katedros aikštėje – įspūdingas re(n)ginys. Skanūs pusryčiai – rimta, tačiau šiandien yra ir rimtesnių reikalų. Lietuvoje minima Lietuvos kariuomenės diena, tad kelkimės į Katedros aikštę, kur laukia ne tik LRT TELEVIZIJOS reporterė Gabrielė Kloniūnaitė bei majoras Gintautas Ciunis, bet ir įspūdingas re(n)ginys miesto gyventojams bei svečiams. „Džiaugsmas ir gėris“, – taip Lietuvos kariuomenės atstovas apibūdina šią šventę.

Dar viena smagi žinia – dainininkas Vidas Bareikis vakar išleido naują albumą „Ežero dugne/Ant bangos“! Ta proga muzikantas rengs didžiausią savo koncertą ne kur kitur, o Kauno „Žalgirio“ arenoje. Pasak V. Bareikio, naujas dainų rinkinys – dviejų spalvų albumas: čia galima rasti tiek trankių ir beprotiškų, tiek ir lyriškų bei melancholiškų kūrinių. O koks dainininkas bus šiandien? Pasiklausykite ką tik išleisto pagrindinio minėto albumo singlo „Siela stiklinė“.

Ved. Ugnė Siparė ir Paulius Stravinskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau