Ryto allegro. Skulptorius ir medalių kūrėjas Juozas Kalinauskas kviečia į jubiliejinę parodą Vilniuje

Ryto allegro

2019.11.22 08:08

Ryto allegro. Skulptorius ir medalių kūrėjas Juozas Kalinauskas kviečia į jubiliejinę parodą Vilniuje

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Rokiškis rengiasi užbaigti Lietuvos kultūros sostinės metus klasikinės muzikos festivaliu. Pokalbis su jo organizatore pianiste Simona Zajančauskaite.

„Savo kūriniuose siekiu monumentalumo, formos sprendime – harmonijos, ritmo ir muzikalumo“, – sako skulptorius, medalių kūrėjas Juozas Kalinauskas, kviečiantis į jubiliejinę parodą Vilniuje.

Kultūros savaitraščių apžvalga.

„Savicko paveikslų galerija“ išleido monografiją „Esu Savickas. Ir man to užtenka“ . Apie Augustino Savicko kūrybos palikimo aktualizavimą – monografijos sudarytoja dr. Danutė Zovienė.

Tęsiame pažintį su Metų knygos rinkimuose dalyvaujančių kūrinių autoriais. Pokalbis studijoje apie kūrybą mažiesiems su vaikų knygų penketuko autoriais – Dovile Zavedskaite „Lietus ir skafandras“, Igne Zarambaite „Stebuklingi senelio batai“, Tomu Dirgėla „Benas – sapnų siuvėjas“, Vytautu V.Landsbergiu „Pūkis karalius“ ir Pauliumi Norvila „Strykt pastrykt“. Kultūros renginiai.

Ved. Alma Valantinienė.

logo

Muzikinis kultūros žurnalas, kiekvieną darbo dienos rytą supažindina su kultūros įvykiais, kritikų vertinimais, literatūros, kino, muzikos naujienomis, reiškiniais, kurie atsiduria ir už tradicinio kultūros lauko ribų. Laida transliuojama kiekvieną darbo dieną nuo 07.00 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto allegro

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.