Čempionų pietūs. Lietuvos futbolo dugno atspindžiai, atrankos šmėklos ir ateities šešėliai

Čempionų pietūs

2019.11.21 14:30

Čempionų pietūs. Lietuvos futbolo dugno atspindžiai, atrankos šmėklos ir ateities šešėliai

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Kokio neišmatuojamo gylio yra Lietuvos futbolo dugnas, kuriuo efektingai pasivaikščiojo Cristiano Ronaldo? Blogiausias šalies rinktinės atrankos ciklas pagal taškus ir įvarčių santykį - ar buvo galima iššokti aukščiau dugno...arba bent jau – aukščiau Liuksemburgo?

Ką daryti, kad „A lyga“ būtų patrauklesnė, o jaunimo futbole – žolė užaugtų žalesnė? Suomija ir kitos Europos atrankos gėrybės, „Čempionų Pietūs“ su futbolo analitiku Mariumi Babravičiumi.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Epiškiausių vietinių ir pasaulinių sporto įvykių, nuotykių ir reiškinių apžvalga, patiekiama aštriais ironiškais įžvalgų blyksniais. Liežuvių taikikliuose - populiariausi sporto žaidimai, kultinės asmenybės, svarbiausi čempionatai ir turnyrai. Dramos, trileriai, košmarai ir komedijos tarp varžybų linijų ir už jų ribų. Iš sportbačių verčiančios frazės. Kolektyviniai ir individualūs mūšiai. Generoliški ir spontaniški trenerių sprendimai. Viskas, dėl ko aikštės, stadionai ir ekranai neatvėsta nuo aušros iki sutemų. Ir nuo sutemų iki aušros. Laida transliuojama ketvirtadieniais 14.30 val.

Kiti laidos epizodai

Čempionų pietūs

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.