Žinios. Šiandien Vilniuje bus perlaidojami 1863–1864 metų sukilimo vadai ir dalyviai

1863–1864 metų sukilimų vadų ir dalyvių laidotuvės. Ceremonijoje dalyvaus Lietuvos ir Lenkijos prezidentai, svečiai iš Baltarusijos, Ukrainos ir Latvijos. Sukilimo vadų ir dalyvių laidotuvėms skirtą laidą nuo 8.25 val. transliuos LRT. Atsisveikinimas Vilniaus arkikatedroje: nuo 9 valandos iki 11:30. Iškart po to – mišios ir palaikų išlydėjimas į Senąsias Rasų kapines.

Centrinių paštų likimas. Susisiekimo ministerijoje rengiamas įvairių institucijų ir savivaldybių atstovų pasitarimas dėl Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos centrinių paštų pastatų likimo. Lietuvos paštas yra priėmęs sprendimą pastatus parduoti dėl per brangaus išlaikymo, tačiau dalis politikų pasisako už jų išsaugojimą visuomenės reikmėms.

Vietoje mokesčių didinimo – mažinimas. Seimas veria didesnę skylę biudžete – politikai, planavę pakelti mokesčius, balsavo už jų sumažinimą. Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas siūlė visiems dirbantiems savarankiškai, suvienodinti mokesčius „Sodrai“. Juos skaičiuoti nuo 90 proc. pajamų, nes kai kurie dabar moka nuo 50 proc.

Tiltas per Mozelio slėnį. Vokietijoje po aštuonerius metus trukusių statybų atidarytas įspūdingo aukščio automobilių tiltas per Mozelio slėnį. Iškilęs ant 170 metrų aukščio atramų – tai antras pagal aukštį tiltas Europoje. Jis turėtų gerokai pagerinti susisiekimą tarp Beneliukso šalių ir Reino – Maino regiono Vakarų Vokietijoje.

Orai. Sportas. Ved. Ignas Andriukevičius.