Žinios. Diskusija: tėvadieniai ar šeimadieniai?

LRT

2019.11.21 16:19

Akcizai tabakui, alkoholiui ir kurui. Seimas linksta pritarti stipraus alkoholio, benzino, dyzelino, įskaitant žaliąjį, skirtą žemdirbiams, akcizų didinimui. Tik pastarasis didės simboliškai – keturiais eurais, nors pradiniuose siūlymuose buvo įrašytos nuo kelių iki keliasdešimt kartų didesnės sumos. Parlamentarai po svarstymo pritarė ir vaiko pinigų didinimui iki 70 eurų, daugiavaikėms - iki 100.

„Sodra“ suskaičiavo, kad per metus vidutinis atlyginimasLietuvoje padidėjo devyniais su puse procento ir trečią metų ketvirtį siekė tūkstantį du šimtus septyniasdešimt septynis eurus neatskaičius mokesčių.

Premjeras Saulius Skvernelis pripažįsta, kad susisiekimo ministras Jaroslavas Narkevičius stokoja patirties ir padarė klaidų, tačiau keisti jį biudžeto priėmimo laikotarpiu būtų neatsakinga. Tokią poziciją Skvernelis perdavė per patarėją Tomą Beržinską, nes pats – antra diena turi laikiną nedarbingumą.

Lietuva iš JAV perka du šimtus šarvuotų visureigių. Pirkinys Lietuvai kainuosiantis šimtą keturiasdešimt penkis milijonus eurų, bet, pasak krašto apsaugos ministro, sustiprinsiantis žvalgybos, artilerijos, logistikos pajėgumus. Raimundo Karoblio teigimu, tai aukštos kokybės produktas, geriausiai atitinkantis kainos ir kokybės santykį.

Jungtinių Valstijų prezidento apkaltos tyrime šiandien – dar viena, jau paskutinė viešų liudijimų diena, bet neaišku, ar jie pranoks vakarykštę dramą.

Prieš metus Rusijos užgrobti trys Ukrainos karo laivaigrąžinti į uostą netoli Odesos. Juos apžiūrėjęs prezidentas pareiškė, kad juose nebėra dalies įrangos.

NATO paskelbė kosmosą nauja operacijų erdve ir sutarė dėl slaptų priemonių, kaip sekti nerimą keliančius Kinijos veiksmus. Tačiau likus dviem savaitėms iki NATO vadovų susitikimo Londone, iššūkiai aljansui ne tik išorėje, bet ir viduje.

Tirdami nusikalstamu būdu įgyto turto legalizavimą,pareigūnai per kratas Vilniuje, Kaune, Alytuje ir kitose vietovėse aptiko daugiau nei milijoną eurų grynųjų. Dėl galimo pinigų plovimo sulaikyti trys vienos šeimos nariai.

Sportas. Orai. Ved. Guoda Pečiulytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau