Visi kalba. Plastinės chirurgijos užkulisiai, Stano ligos istorija ir platūs Orijaus Gasanovo horizontai

Pirmasis laidos pokalbis – su plastikos chirurgu Renaldu Vaičiūnu, kuris dalinasi savo įžvalgomis apie dabartines plastinės chirurgijos tendencijas, pasakoja darbe nutikusias istorijas. Anot pašnekovo, net ir plastinėje chirurgijoje yra ribos – supažindinus su potencialiomis grėsmėmis sveikatai, kartais pacientus tenka atkalbėti.

Laidos „Visi kalba“ studijoje – atlikėjas, muzikos prodiuseris Stano. Pašnekovas dalinasi emociškai stipriais ir net sukrečiančiais prisiminimais. Pastarieji susiję su onkologine liga, jos gydymu ir visa, kas nutiko vėliau. Taip pat Stano primena apie savo išleistą knygą, pavadinimu „Kodėl aš?“. Tai knyga, kurioje atlikėjas dalinasi mintimis, aplankiusiomis ligos ir jos gydymo periodu, taip pat pripažįsta, jog uždavus minėtąjį klausimą, klaustukų iškyla daug daugiau.

Paskutinysis laidos svečias – žurnalistas ir keliautojas Orijus Gasanovas. Laidos svečias pasakoja pačias pikantiškiausias istorijas, nutikusias kelionių metu. Taip pat O. Gasanovas pasidalina stereotipais apie Lietuvą, kurie yra skirtingi visame pasaulyje.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau