Žinios. Ne tik šventos, bet ir ekologiškos Kalėdos: klaipėdiečiai siūlo eglutes žiemos šventėms ne pirkti, o nuomotis

Lietuva perka šarvuotus visureigius. Lietuva šiandien pasirašys sutartį su Jungtinių Valstijų gynybos departamentu dėl 200 šarvuotųjų visureigių pirkimo. Krašto apsaugos ministerija teigia, kad tai aukštos kokybės produktas, geriausiai atitinkantis kainos ir kokybės santykį.

Lietuvoje eksponuojamas lenkų dailininko Arturo Grottgerio ciklas „Lituania“. Sukilimo vadų valstybinių laidotuvių išvakarėse į renginį kviečia Vilniaus paveikslų galerija – čia atidaroma paroda ir vyks mokslinė diskusija apie 1863–1864 m. sukilimą. Šie renginiai įtraukti į sukilimo vadų laidotuvių valstybinę programą.

Amerikos rabino dovana Lietuvai. Rabinas Moshe Levinas iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Vilniaus žydų viešajai bibliotekai padovanojo savo rabiniškąją biblioteką – daugiau kaip 800 knygų ir leidinių. M. Levinas yra vienas iš ryškiausių JAV rabinų. Jo tėvas kilęs iš Jonavos, o močiutė iš mamos pusės kilusi iš Seirijų.

Ekologiškos Kalėdos. Šiemet neįprastai anksti klaipėdiečiai pradėjo rūpintis eglutėmis žiemos šventėms, ypač tie, kurie ne perka, o nuomoja. Klaipėdos universiteto Botanikos sodas jau trečius metus siūlo šią paslaugą ir eglutės išgraibstomos akimirksniu.

Orai.

Sportas. FIBA Čempionų lygoje Klaipėdos „Neptūnas“ nugalėjo Stambulo „Bešiktaš“, o Panevėžio „Lietkabelis“ – Strasbūro SIG krepšininkus.

Vilniaus „Rytas“ Europos taurės turnyre išvykoje pralaimėjo Belgrado „Partizan“.

Baigėsi 9-asis turas Eurolygoje, jau šiandien prasidės 10-asis.

Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.