Žinios. Įteisinti marihuaną ir atšaukti „Brexitą“: liberalai ruošiasi neeiliniams Jungtinės Karalystės parlamento rinkimams

Prezidentų susitikimas. Į Lietuvą dviejų dienų vizito atvyksta Lenkijos Prezidentas Andrzejus Duda su žmona.

Lietuva perka šarvuotus visureigius. Lietuva šiandien pasirašys sutartį su Jungtinių Valstijų gynybos departamentu dėl 200 šarvuotųjų visureigių pirkimo. Krašto apsaugos ministerija teigia, kad tai aukštos kokybės produktas, geriausiai atitinkantis kainos ir kokybės santykį.

Britų liberalai demokratai sieks atšaukti „Brexitą“ ir įteisinti marihuaną. Pasižiūrėję pirmuosius tiesioginius premjero Boriso Johnsono ir jo pagrindinio oponento leiboristo Jeremio Corbyno debatus, Jungtinės Karalystės rinkėjai jau sužinojo abi šias politines jėgas ketinančių įveikti britų liberalų demokratų planus. Tai ir „Brexito“ atšaukimas, ir marihuanos įteisinimas.

Pirmoji pasaulio masto ataskaita apie fizinio aktyvumo stygių. Pasaulio sveikatos organizacija šįvakar turėtų paskelbti pirmąją pasaulinio masto ataskaitą apie nepakankamą suaugusių planetos gyventojų fizinio aktyvumo lygį. Per mažai judantys žmonės rizikuoja užsiauginti bereikalingo svorio, o tai gali sukelti tokias ligas kaip antro tipo cukrinis diabetas ar kraujagyslių bei širdies ligos.

Orai.

Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau