Žinios. Kėdainiuose – moderni poilsiavietė ant žmonių kaulų: politikai klaidą pripažįsta, bet stabdyti darbų neketina

Valstybės biudžeto projekto svarstymas – atidėtas. Kitų metų biudžeto projekto Seimas imsis tik kitą savaitę. Biudžeto ir finansų komitetas laiku nespėjo registruoti projekto – reikia, kad jis būtų registruotas iki posėdžio likus ne mažiau kaip 3 paroms. Finansų ministras Vilius Šapoka įspėja, kad biudžete nenumačius papildomų pajamų šaltinių, reikės karpyti planuojamas išlaidas.

Lietuva perka šarvuotus visureigius. Lietuva šiandien pasirašys sutartį su Jungtinių Valstijų gynybos departamentu dėl 200 šarvuotųjų visureigių pirkimo. Krašto apsaugos ministerija teigia, kad tai aukštos kokybės produktas, geriausiai atitinkantis kainos ir kokybės santykį.

Britų liberalai demokratai sieks atšaukti „Brexitą“ ir įteisinti marihuaną. Pasižiūrėję pirmuosius tiesioginius premjero Boriso Johnsono ir jo pagrindinio oponento leiboristo Jeremio Corbyno debatus, Jungtinės Karalystės rinkėjai jau sužinojo abi šias politines jėgas ketinančių įveikti britų liberalų demokratų planus. Tai ir „Brexito“ atšaukimas, ir marihuanos įteisinimas.

Už europines lėšas Kėdainiuose įrengta poilsiavietė ant kapavietės. Nors šiam projektui priešinęsi istorikai ne kartą perspėjo vietinę valdžią apie niokojamą istorinę vietą, ši įspėjimų nepaisė. Politikai pripažįsta klaidą, tačiau stabdyti darbų neketina – tektų grąžinti europinę paramą.

Orai.

Sportas. FIBA Čempionų lygoje Klaipėdos „Neptūnas“ nugalėjo Stambulo „Bešiktaš“, o Panevėžio „Lietkabelis“ – Strasbūro SIG krepšininkus.

Vilniaus „Rytas“ Europos taurės turnyre išvykoje pralaimėjo Belgrado „Partizan“.

Baigėsi 9-asis turas Eurolygoje, jau šiandien prasidės 10-asis.

Ved. Aistė Plaipaitė.