Žinios. Beribė lietuvių meilė nekilnojamajam turtui: eksperto teigimu, būsto nuomai pirkimas – rizikinga investicija

Valstybės biudžeto projekto svarstymas – atidėtas. Kitų metų biudžeto projekto Seimas imsis tik kitą savaitę. Biudžeto ir finansų komitetas laiku nespėjo registruoti projekto – reikia, kad jis būtų registruotas iki posėdžio likus ne mažiau kaip 3 paroms. Finansų ministras Vilius Šapoka įspėja, kad biudžete nenumačius papildomų pajamų šaltinių, reikės karpyti planuojamas išlaidas.

Prezidentų susitikimas. Į Lietuvą dviejų dienų vizito atvyksta Lenkijos Prezidentas Andrzejus Duda su žmona.

Būsto nuomai pirkimas – populiari, tačiau rizikinga investicija. Nekilnojamasis turtas lietuviams – suprantamiausia sritis investuoti. Pakilus algoms, pagerėjus ekonominei nuotaikai, žmonės perka būstą. Jo nuoma pernai atnešė didžiausią uždarbį iš visų investicijų. Nuomojamas būstas jau sudaro penktadalį viso būsto šalyje.

Amerikos rabino dovana Lietuvai. Rabinas Moshe Levinas iš Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) Vilniaus žydų viešajai bibliotekai padovanojo savo rabiniškąją biblioteką – daugiau kaip 800 knygų ir leidinių. M. Levinas yra vienas iš ryškiausių JAV rabinų. Jo tėvas kilęs iš Jonavos, o močiutė iš mamos pusės kilusi iš Seirijų.

Orai.

Ved. Aistė Plaipaitė.