Žinios. Seime – siūlymai kitų metų valstybės biudžetui: tik keturi komitetai tenkinasi Vyriausybės siūlomais pinigais

Siūlymai kitų metų valstybės biudžetui. Seimo Biudžeto ir finansų komitetas svarstys ir įvertins parlamentarų siūlymus kitų metų valstybės biudžeto projektui.

Palaikymas papildomiems tėvadieniams – tik iš darbuotojų atstovų. Trišalėje taryboje kol kas tik darbuotojų atstovai palaiko prezidento siūlymą suteikti papildomų laisvadienių ir vieną iki 12 m. vaiką auginantiems tėvams.

Prezidento susitikimas su kariais. Gitanas Nausėda Pabradėje susitiks su mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ ir Vokietijos kariais, tarnaujančiais NATO priešakinių pajėgų batalione, taip pat aplankys Jungtinių Amerikos Valstijų bataliono stovyklą.

Prancūzijos kaime – vietos gyventojų pergalė prieš miestiečius. Prancūzijos kaimų gyventojai švenčia dar vieną teisinę pergalę prieš atvykėlius iš miestų. Šių ieškinys, kad kaimyninėje sodyboje per garsiai kvaksi antys ir gagena žąsys, buvo atmestas. Teismas nusprendė, kad tai yra įprasti prancūziško kaimo garsai ir dėl to jokia kompensacija nepriklauso.

Orai.

Sportas. Prasidėjo 9-asis turas Eurolygoje. Kauno „Žalgiris“ namuose 85:86 pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“.

Baigėsi Europos futbolo čempionato atrankos grupių varžybos.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau