Žinios. Palaikymas papildomiems tėvadieniams – tik iš darbuotojų atstovų: siūlymui nepritaria nei Vyriausybė, nei darbdaviai

Siūlymai kitų metų valstybės biudžetui. Seimo Biudžeto ir finansų komitetas svarstys ir įvertins parlamentarų siūlymus kitų metų valstybės biudžeto projektui.

Palaikymas papildomiems tėvadieniams – tik iš darbuotojų atstovų. Trišalėje taryboje kol kas tik darbuotojų atstovai palaiko prezidento siūlymą suteikti papildomų laisvadienių ir vieną iki 12 m. vaiką auginantiems tėvams.

Pakartotinis Jaroslavo Narkevičiaus pasiaiškinimas. Seimo opozicija ketina susitikti su susisiekimo ministru J. Narkevičiumi. Parlamentarai nori jo paaiškinimų dėl kai kurių visuomenės dėmesio sulaukusių sprendimų. Tai bus antras opozicijos bandymas šią savaitę išklausyti ministrą. Planuotą susitikimą su liberalų frakcija ministras atšaukė. Jis pranešė neatvyksiąs ir į susitikimą su konservatoriais.

Šiandien Briuselyje susitinka Europos Sąjungos šalių gynybos ministrai. Jie turės apsvarstyti niūrokus Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono komentarus dėl nenuosaikios NATO politikos ir pasirengti gruodžio pradžioje Londone šaukiamam NATO viršūnių susitikimui, skirtam NATO 70–mečiui.

Prezidento susitikimas su kariais. Gitanas Nausėda Pabradėje susitiks su mechanizuotosios pėstininkų brigados „Geležinis Vilkas“ ir Vokietijos kariais, tarnaujančiais NATO priešakinių pajėgų batalione, taip pat aplankys Jungtinių Amerikos Valstijų bataliono stovyklą.

Jungtinių Tautų vaiko teisių konvencijai šiandien – 30 metų. Tai išsamiausias kada nors sudarytas vaiko teisių dokumentas ir plačiausiai ratifikuota tarptautinė žmogaus teisių sutartis istorijoje.

Orai.

Sportas. Prasidėjo 9-asis turas Eurolygoje. Kauno „Žalgiris“ namuose 85:86 pralaimėjo Atėnų „Panathinaikos“.

Baigėsi Europos futbolo čempionato atrankos grupių varžybos.

Ved. Justė Tamošaitienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau