Žinios. Nausėda su kitais šalies vadovais aptarė Lietuvos santykius su Ukraina ir Baltarusija

Neringa Venckienė paleista į laisvę. Prieš pusantros valandos, buvusi teisėja ir parlamentarė Neringa Venckienė paleista į laisvę už 10 tūkst. eurų užstatą. Jai skirta intensyvi priežiūra, paimti dokumentai, uždėta apykojė.

Prezidentas Gitanas Nausėda su kitais šalies vadovais, Seimo ir Vyriausybės politikais aptarė Lietuvos santykius su Ukraina ir Baltarusija. Lietuva yra viena didžiausių Ukrainos rėmėjų tarptautinėje bendruomenėje, šaliai skiria humanitarinę ir karinę paramą.

Savivaldybių ugniagesiai surengė protestą prie Vyriausybės, reikalaudami užtikrinti reikiamą finansavimą. Ugniagesių profesinių sąjungų susivienijimas sako, kad šiemet savivaldybių ugniagesių algoms trūksta pusantro milijono eurų. Dėl to kitą mėnesį ugniagesiai gali likti be atlyginimo.

Vilniaus Santaros klinikose pasikeitė pacientų maitinimo paslaugų teikėjas. Ligoninė nutraukė sutartį su bendrove „Pontem“, nes ši nesugebėjo pacientams tiekti atnaujinto valgiaraščio už seno valgiaraščio vienos dienos kainą – 2,59 eur. Nuo šiol pacientus maitins įmonė „Skonio era“. Ligoninė dar rudens pradžioje teigė svarsčiusi nutraukti sutartį su „Pontem“ dėl pasikartojančių pažeidimų ir prastos maitinimo kokybės.

LRT Tyrimas. Su viena stambiausių Lietuvos transporto bendrovių „Vlantana“ siejama įmonė Norvegijoje dėl įtarimų klastojus dokumentus ir išnaudojus darbuotojus, sulaukė Norvegijos institucijų dėmesio. LRT tyrimų skyriaus duomenimis, bendrovė jau išmokėjo dviem vairuotojams kompensacijas už klastotas darbo valandas. Tačiau įmonės neteisėta veikla, galėjo paveikti šimtus vairuotojų.

Pabaigoje – tiesioginė transliacija iš prezidentūros. Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, parlamentarai Viktorija Čmilytė-Nielsen, Juozas Bernatonis, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Dainius Gaižauskas bei prezidento patarėja Asta Skaisgirytė-Liauškienė aptarė susitikimo rezultatus spaudos konferencijoje.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau