Žinios. Vilniaus Santarų klinikoje permainos: keičiami maisto tiekėjai, nes pastarieji nesugebėjo pakeisti valgiaraščio

Prezidentas Gitanas Nausėda su kitais šalies vadovais, Seimo ir Vyriausybės politikais aptarė Lietuvos santykius su Ukraina ir Baltarusija. Lietuva yra viena didžiausių Ukrainos rėmėjų tarptautinėje bendruomenėje, šaliai skiria humanitarinę ir karinę paramą.

Neringa Venckienė paleista į laisvę. Prieš pusantros valandos, buvusi teisėja ir parlamentarė Neringa Venckienė paleista į laisvę už 10 tūkst. eurų užstatą. Jai skirta intensyvi priežiūra, paimti dokumentai, uždėta apykojė.

Mirė Ričardas Bačkis. Eidamas 86-uosius metus po sunkios ligos mirė diplomatas, lietuvių išeivijos veikėjas Ričardas Bačkis. Prieš karą Bačkis su tėvais iš Kauno išvyko gyventi į Paryžių. Baigęs mokslus dėstė Paryžiaus vadybos institute, vadovavo Prancūzijos lietuvių bendruomenei, buvo aktyvus sąjūdžio narys, 1994-1998 metais buvo Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje.

Savivaldybių ugniagesiai surengė protestą prie Vyriausybės, reikalaudami užtikrinti reikiamą finansavimą. Ugniagesių profesinių sąjungų susivienijimas sako, kad šiemet savivaldybių ugniagesių algoms trūksta pusantro milijono eurų. Dėl to kitą mėnesį ugniagesiai gali likti be atlyginimo.

Vilniaus Santaros klinikose pasikeitė pacientų maitinimo paslaugų teikėjas. Ligoninė nutraukė sutartį su bendrove „Pontem“, nes ši nesugebėjo pacientams tiekti atnaujinto valgiaraščio už seno valgiaraščio vienos dienos kainą – 2,59 eur. Nuo šiol pacientus maitins įmonė „Skonio era“. Ligoninė dar rudens pradžioje teigė svarsčiusi nutraukti sutartį su „Pontem“ dėl pasikartojančių pažeidimų ir prastos maitinimo kokybės.

LRT Tyrimas. Su viena stambiausių Lietuvos transporto bendrovių „Vlantana“ siejama įmonė Norvegijoje dėl įtarimų klastojus dokumentus ir išnaudojus darbuotojus, sulaukė Norvegijos institucijų dėmesio. LRT tyrimų skyriaus duomenimis, bendrovė jau išmokėjo dviem vairuotojams kompensacijas už klastotas darbo valandas. Tačiau įmonės neteisėta veikla, galėjo paveikti šimtus vairuotojų.

Lietuvos santykiai su Ukraina ir Baltarusija.

Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau