Gyvoji istorija. Pažintis su žemėlapių pasauliu

Gyvoji istorija

2019.11.17 14:05

Gyvoji istorija. Pažintis su žemėlapių pasauliu

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Jau antrąkart organizuojama Kartografų draugijos konferencija Cartocon 2019. Šis renginys – tai išskirtinė proga Lietuvoje vienoje vietoje išgirsti kartografijos, geografinės informacijos mokslo ir technologijų bei nuotolinių tyrimų sričių specialistus, pristatančius naujausius pasiekimus bei tendencijas, istorinės tradicijos apžvalgas.

Dalyviai turės galimybę sužinoti, kaip žemėlapio skaitymo klaida koregavo Lietuvos istoriją, kaip kuriamos orlaivių pritaikymo galimybės, apie kartografiją šiuolaikinėje karyboje ir daug kitų temų. Šį kart laidoje apie plačią konferencijos programą, įdomiausius pranešimus, išskirtinę žemėlapių parodą vaikų akimis ir papasakos renginio organizatoriai fizinių mokslų daktaras Andrius Balčiūnas, Lietuvos kartografų draugijos pirmininkas ir Kartografų draugijos narė Rita Viliuvienė. Ved. Inga Berulienė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Archeologijos, istorijos, dailės, architektūros, sakralinio meno, kraštovaizdžio paminklai, esantys šalia mūsų, tampa ypač įdomūs ir saugotini tada, kai mes juos geriau pažįstame. Bibliotekų, muziejų ir archyvų fondai – taip pat neišsemiami lobynai, kuriuos reikia mokėti atverti, kad patirtume pažinimo džiaugsmą.Pažinkime kultūros paveldą ne iš akademinių knygų, bet naujausių tyrimų, vertingų patirčių ir aktualizuokime – kodėl mums tai galėtų būti svarbu. Kultūros paveldas – tai, kas leidžia pajausti savo išskirtinumą ir bendrumą kitų kultūrų kontekste.

Kiti laidos epizodai

Gyvoji istorija

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.