Žinios. Seimo narių apetitas biudžetui: absoliutūs rekordininkai – valdančiosios valstiečių žaliųjų frakcijos atstovai

Seimo narių apetitas biudžetui. Parlamentarai už šimtus milijonų eurų priregistravo siūlymų didinti biudžeto išlaidas. Absoliutūs rekordininkai – valdančiosios valstiečių žaliųjų frakcijos atstovai, kurie daugiau pinigų ižde prašo ir mokytojų bei dėstytojų algoms, ir vertikalioms ligoninių vonioms bei mokyklų stogams.

Norvegijos pilietis, kartu su dviem Lietuvos piliečiais vakar iškeistas į du Rusijos šnipus, paviešino vaizdo įrašą su padėka Lietuvos prezidentui.
Frodė Bergas sako, kad praleisti dveji metai Maskvos Lefortovo kalėjime buvo sunkus išbandymas ir jam, ir šeimai.

Aksominės revoliucijos 30-mečio išvakarėse tūkstančiai čekų renkasi į protestą prieš šalies premjerą Andrėjų Babišą. Europos Komisijos įvykdytas tyrimas parodė, kad iš verslo į politiką atėjęs Babišas turi interesų konfliktų.

Buvęs Donaldo Trumpo patarėjas Roger Stoneas prisiekusiųjų buvo pripažintas kaltu dėl visų septynių jam pateiktų kaltinimų. Tarp jų – melavimas Jungtinių Valstijų kongresui, trukdymas teisingumui ar spaudimas liudytojams. Prezidentas tokį prisiekusiųjų sprendimą vadino šalyje nematytu dvejopų standartų taikymu.

Parlamento rinkimai Baltarusijoje. Rytoj kaimyninėje Baltarusijoje vyks parlamento rinkimai. Paskutiniu Europos diktatoriumi vadinamas Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka, pastaraisiais mėnesiais susitiko su Europos sąjungos ir net Jungtinių valstijų administracijos atstovais, bet neaišku, ar Maskvos išlaikomas, Minsko režimas bandys ką nors keisti.

Orai. Ved. Eglė Bučelytė.