Jonas Vytautas Žukas: Lietuvos pasienyje įvyko operacija – Rusijoje kalėję Lietuvos ir Norvegijos piliečiai atvyko į Lietuvą

Du Rusijoje kalinti lietuviai jau grįžo į Lietuvą, keliauja pas savo šeimas, penktadienį surengtoje spaudos konferencijoje pranešė prezidento Gitano Nausėdos patarėjas Jonas Vytautas Žukas ir Valstybės saugumo departamento (VSD) vadovas Darius Jauniškis. Lietuva taip pat Rusijai perdavė du mūsų šalyje laikytus Rusijos piliečius. Penktadienį šalies vadovas G. Nausėda susitiko su VSD vadovu D. Jauniškiu.

Pastarasis prezidentui pranešė, kad sėkmingai įvykdyta vadinamoji „šnipų mainų“ operacija – viename iš pasienio kontrolės postų Lietuvai buvo perduoti du Rusijoje kalinti lietuviai bei norvegas, o Lietuva Rusijai perdavė čia kalintus Rusijos piliečius. Kaip po susitikimo surengtoje spaudos konferencijoje kalbėjo prezidento vyr. patarėjas Jonas Vytautas Žukas, VSD vadovas informavo, kad du Lietuvos piliečiai buvo sugrąžinti į Lietuvą ir šiuo metu grįžta į savo šeimas. Kartu su jais sugrąžintas Norvegijos pilietis perduotas Norvegijos ambasados Lietuvoje žiniai.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau