Žinios. Vilniaus Žvėryno rajone rasta aviacinė bomba vakar vakare buvo nukenksminta, sprogmuo išvežtas į smėlio karjerą sunaikinti

LRT.lt

2019.11.15 06:36

Vilniaus Žvėryno rajone rasta aviacinė bomba vakar vėlai vakare buvo nukenksminta. Išminuotojai išsuko bombos sprogdiklį, kuris buvo kovinėje padėtyje ir kėlė pavojų. Jis vietoje susprogdintas. Sprogmuo kariniu transportu išvežtas į smėlio karjerą sunaikinti.

Aplinkos apsaugos agentūra šiandien ketina pateikti naujausių grunto šalia Alytaus gaisravietės ir po ja susikaupusio vandens tyrimų rezultatus. Tuo metu mokslininkai ir aplinkosaugininkai kartu su Alytaus savivaldybe spręs, ką daryti su gaisrui gesinti naudotu vandeniu. Pasak savivaldybės, iš viso reikia sutvarkyti 50 tūkstančių kubinių metrų užteršto vandens.

Socialinio būsto eilėje laukia per 10 tūkstančių šeimų ar asmenų. Pasak socialinės apsaugos ir darbo ministro, nors didžiųjų miestų savivaldybės turi sukaupusios lėšų būstams įsigyti ar remontuoti, visų finansinių galimybių tam neišnaudoja. Vilniaus miesto savivaldybė sako, kad lėšų negali įsisavinti dėl biurokratinių trukdžių.

Šįvakar Jungtinių Valstijų Atstovų rūmuose bus toliau apklausiami liudytojai, galbūt turintys informacijos apie prezidento Donaldo Trumpo ketinimus spausti Ukrainos valdžią, kad ji suteiktų kompromituojančios medžiagos apie demokratų kandidato Joe Bideno sūnų. Vienas svarbiausių liudytojų – Amerikos diplomatas, dirbantis Ukrainoje, bus apklaustas už uždarų durų.

Lietuvos futbolo rinktinė Europos futbolo čempionato atranką baigė pralaimėjimu Portugalijai. Lietuviai vakar išvykoje nesugebėjo rimčiau pasipriešinti portugalams ir pralaimėjo 0:6.

Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.