Žinios. Melburno zoologijos sode – šventė: gimė koalos mažylis

Nerimas dėl gaisravietės. Trys LRT kalbinti chemikai sako, kad dioksinai, kurių po gaisro Alytuje rasta piene, negalėjo susidaryti tik degant padangoms. Tai gali reikšti, kad gaisravietėje degė ne tik jos, bet ir rūsiuose galbūt užsilikusios cheminės medžiagos. Gaisro vietoje prieš keliolika metų veikė dabar jau bankrutavusios „Alytaus tekstilės“ taurinimo cechas, kuriame chemikalais buvo dažomi ar balinami audiniai.

Šiandien NATO vadovas Jensas Stoltenbergas Vašingtone susitiks su JAV prezidentu. Naujausi Prancūzijos prezidento komentarai apie prasmę prarandantį NATO aljansą sukėlė daug prieštaringų komentarų, bet būtent vienašališki Donaldo Trumpo veiksmai europiečių nuomone ir suteikė pagrindo tokioms kalboms.

JAV milijardierius Elonas Muskas nusprendė statyti trečiąją pasaulinio masto elektromobilių ir jų baterijų „giga“ gamyklą Vokietijoje. Tai didelė konkurencinė pergalė vokiečiams ir skaudus pralaimėjimas britams, nes iki „Brexito“ sukeltų problemų Maskas buvo linkęs statyti tokią įmonę Jungtinėje karalystėje.

Koalos mažylis. Melburno zoologijos sodas švenčia naujojo augintinio – koalos jauniklio gimimą. Penkių mėnesių jauniklis jau pradėjo rodytis iš savo motinos sterblės. Šis koalos mažylis pirmasis per aštuonerius metus šiame zoologijos sode, kol kas jo lytis nežinoma.

Orai. Ved. Jovita Vitkauskė.