Žinios. Vyriausybėje toliau bus sprendžiama dėl gaisro Alytuje padarinių likvidavimo

Vyriausybės posėdyje šiandien bus tariamasi dėl gaisro Alytuje padarinių likvidavimo. Nors pavojingos atliekos iš padangų perdirbimo gamyklos jau išvežamos, iki šiol nėra aišku, ką daryti su gaisravietėje susikaupusiu vandeniu. Vakar jis išpumpuotas į Alytaus šilumos tinklų rezervuarą, tačiau nesutariama kaip vanduo bus išvalytas.

Aplinkos apsaugos komitete – galutinis balsavimas dėl urėdijų reformos korekcijų. Komitetas paskutinį kartą svarstys ir balsuos dėl Miškų įstatymo pataisų, kuriomis siūloma koreguoti reformą, per kurią 42 šalies urėdijos buvo sujungtos į naują valstybės įmonę „Valstybinių miškų urėdiją“. Nuo kitų metų liepos, valstybinių miškų valdymą norima vėl patikėti kelioms urėdijoms, dėl kurių skaičiaus apsispręstų Vyriausybė.

Turkijos prezidentas Vašingtone. Plataus masto karinę invaziją į šiaurinį Sirijos pasienį pradėjusios Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas šiandien vyksta pas Jungtinių Valstijų prezidentą Donaldą Trumpą.

Moterų riksmas už lygybę. Pavargusios tylos minutėmis minėti moterų išnaudojimo ir smurto preš jas aukas Šveicarijos moterys surengė „išsirėkimo“ akciją. Viešas riksmas už moteris surengtas Ženevos universitete.

Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.