Žinios. Potvynis Venecijoje: žmonėms į užlietus namus teko lipti per langus

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis šiandien susitinks su parlamentinių frakcijų seniūnais aptarti situacijos iš vicepirmininko pareigų atstatydinus „Tvarkos ir teisingumo“ pirmininką Remigijų Žemaitaitį. Seimas Žemaitaitį iš parlamento vicepirmininkų atstatydino vakar. Pasak Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio, naujo vicepirmininko jis neteiks, valdyba gali dirbti ir be vieno pavaduotojo.

Vyriausybės posėdyje šiandien bus tariamasi dėl gaisro Alytuje padarinių likvidavimo. Nors pavojingos atliekos iš padangų perdirbimo gamyklos jau išvežamos, iki šiol nėra aišku, ką daryti su gaisravietėje susikaupusiu vandeniu. Vakar jis išpumpuotas į Alytaus šilumos tinklų rezervuarą, tačiau nesutariama kaip vanduo bus išvalytas.

Turkijos prezidentas Vašingtone. Plataus masto karinę invaziją į šiaurinį Sirijos pasienį pradėjusios Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas šiandien vyksta pas Jungtinių Valstijų prezidentą Donaldą Trumpą.

Veneciją užliejo aukščiausias per daugiau kaip 50 metų potvynis. Itin didelis potvynis pasiekė 1,87 metro žymą, pranešė potvynių stebėsenos centras. Avarinės tarnybos ėmėsi tikrinti, ar nepadaryta žalos kanalams, o Italijos žiniasklaida pranešė, kad 78-erių vyras buvo mirtinai nutrenktas elektros srovės, vandeniui užliejus jo namą.

Moterų riksmas už lygybę. Pavargusios tylos minutėmis minėti moterų išnaudojimo ir smurto preš jas aukas Šveicarijos moterys surengė „išsirėkimo“ akciją. Viešas riksmas už moteris surengtas Ženevos universitete.

Sportas. Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.