Visi kalba. Lenktynininkas Benediktas Vanagas, reabilitacijos centrą įkūrusi Gabija Vitkevičiūtė ir aktorius Mantas Stonkus

Lenktyninkas Benediktas Vanagas laidoje „Visi kalba“ pasakoja apie situacijas kelyje: kodėl vairuodamas dažnai juokiasi, kaip jaučiasi nuolat monitorinamas kelyje ir kaip viena sėdyne apsėsti 20 turimų automobilių?

Pokalbis su lenktyninku Benediktu Vanagu įkvėpė Algiui ir Lavijai ryžto sugrįžti į instruktoriaus automobilį: kuriam pavyks nepadaryti kritinių klaidų egzamine?

Komunikacijos specialistė, reabilitacijos namų įkūrėja Gabija Vitkevičiūtė pasakoja apie skaudžią realybę, kuri yra priklausomybės nuo alkoholio kasdienybė: pašnekovės teigimu, tai nėra vieno žmogaus liga, kadangi dėl jos nukenčia visi artimieji. Įkūrusi reabilitacijos namus moterims, kurios kenčia nuo šios ligos, ji sako suprantanti, kad alkoholis yra visiškai legalus dalykas, nuo kurio mirštama.

Laidoje „Visi kalba“ – žmogus, apie kurį kalba visi: aktorius, renginių vedėjas Mantas Stonkus. Kaip iš kaimo berno tampama viena brangiausiai apmokamų Lietuvos žvaigždžių?

Ved. Lavija Šurnaitė ir Algis Ramanauskas.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau