Ryto allegro. Įgalinantis kūrybingumas su Kristupu Saboliumi: kūrybingumas pradeda veikti tada, kai nežinome teisingo atsakymo

Į Nacionalinę dailės galeriją sugrįžo atsinaujinusi aklųjų ir silpnaregių bendruomenei skirta taktilinė paroda „BLIND DATE“. Pokalbis su parodos kuratoriais Matu Drukteiniu ir Agne Matulevičiūte apie vizualiojo meno pritaikymą regos negalią turintiems žmonėms. Kultūros temų spaudoje apžvalga. Apie Kauno virsmą iš laikinosios sostinės į šiuolaikinę pasakoja „Kaunas 2022“ direktorė Virginija Vitkienė. Medijų kritiko Karolio Klimkos komentaras apie rekordiškai trumpą režisieriaus Davido Lyncho kalbą, atsiimant garbės „Oskarą“.

LRT televizijos premjera – filosofo Kristupo Saboliaus ir reklamų kūrėjo Tomo Ramanausko laida „Kūrybingumo mokykla“. Kaip mus įgalina kūrybingumas, kurį projekto autoriai vadina ateities mąstymo būdu? Kaip kūrybingumo mokyti, išvengiant banalybių? Pokalbis su Kristupu Saboliumi. Vašingtono nacionalinėje meno galerijoje pristatoma „Absurdistano“ filmų programa, kurioje rodomas lietuvių filmas „Marš, marš, tra-ta-ta“ (rež. Raimundas Vabalas). „Klasikos enciklopedija“ – apie Atakamos dykumą. Ved. Indrė Kaminckaitė.