Ryto garsai. Renatas Požėla apie didžiausią kadencijos darbą: svarbiausia – girdėti ir visuomenę, ir policijos bendruomenę

Ryto garsai

2019.11.12 06:30

Ryto garsai. Renatas Požėla apie didžiausią kadencijos darbą: svarbiausia – girdėti ir visuomenę, ir policijos bendruomenę

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Alytaus meras Nerijus Cesiulis sako, kad miesto valdžia vis dar laukia rekomendacijų iš Aplinkos ministerijos, ką daryti su užterštu vandeniu, kuris susikaupė gesinant padangų perdirbimo gamyklą.

Šiandien Seime bus balsuojama dėl Remigijaus Žemaitaičio atstatydinimo iš Seimo vicepirmininko pareigų.

Lietuvos nacionalinis muziejus visuomenei atveria istorinės policijos areštinės erdves sostinės centre.

Apie Visaginą.

Dar neseniai džiaugėmės, esą internetas Lietuvoje – greičiausias pasaulyje, tačiau nauji reitingai rodo, kad šį titulą praradome.

Svarstant, ką daryti su slėptuve ant Tauro kalno, dabar aiškėja, kad ardyti ją būtų pavojinga.

„Ryto garsų“ studijoje – naujasis Policijos generalinis komisaras Renatas Požėla.

Jeigu lietingą dieną, einant gatve, pravažiuojantis automobilis aptaškė jus ir sugadino jūsų turtą, tokiu atveju galima kreiptis į policiją dėl žalos atlyginimo.

Gaisrai Australijoje.

Taip pat laidoje – orų, spaudos ir sporto apžvalga. Kaip rytą pradeda laidų vedėja Nomeda Marčėnaitė? Ką skaityti rekomenduoja Bernadeta Lukošiūtė? V. Savukyno komentaras.

Ved. Rūta Kupetytė.

logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.