Žinios. Bunkeris po Profsąjungų rūmais išliks: jo griovimas grasintų paties Tauro kalno stabilumui

Seime – automobilių taršos mokesčio pataisos. Seimui bus pristatytos naujos „valstiečių“ pataisos dėl taršių automobilių mokesčio. Jis būtų mokamas tik pirmą kartą Lietuvoje registruojant automobilį, o keičiantis jau įregistruoto savininkui, mokestis imamas nebūtų. Mokestis svyruotų nuo 18 iki 760 eurų, priklausomai nuo išmetamo anglies dioksido kiekio.

Parlamentarai svarstys „Tvarkos ir teisingumo“ lyderio atstatydinimą. Seimas svarstys partijos „Tvarka ir teisingumas“ vadovo Remigijaus Žemaitaičio atstatydinimą iš Seimo vicepirmininko pareigų. Pareiškimą dėl jo atleidimo pasirašė 44 Seimo valdančiųjų frakcijų atstovai, teigdami, kad jo darbas parlamento vadovybėje yra apsunkintas praradus iškėlusios frakcijos pasitikėjimą.

Po nugriautais Profsąjungų rūmais rastas bunkeris bus išsaugotas, kadangi jo griovimas grasintų paties Tauro kalno stabilumui. Taip LRT RADIJUI teigia Vilniaus savivaldybės administracijos direktorius Povilas Poderskis. Anot jo, bus palikta viršutinė perdanga, teritoriją žadama užlyginti užtikrinant saugumą. Svarstoma, kad erdves galėtų panaudoti menininkai.

Kosmetinės Lenkijos vyriausybės korekcijos. Paminėjusi 101-ąsias nepriklausomybės metines, šiandien Lenkija pradės formuoti, tiksliau, labiau kosmetiškai koreguoti šalies vyriausybę. Šiandien į pirmąjį posėdį renkasi naujasis Lenkijos Seimas, bet turint omenyje kad rinkimus didele persvara vėl laimėjo Jaroslawo Kaczynskio partija „Teisė ir Teisingumas“, didelių permainų nesitikima.

Orai.

Sportas. Prasideda 5-asis turas FIBA Čempionų lygoje.

Revanšines rungtynes Karaliaus Mindaugo taurės turnyre žais Alytaus „Dzūkija“ ir Kėdainių „Nevėžis“.

ATP baigiamajame sezono turnyre Aleksandras Zverevas nugalėjo Rafaelį Nadalį, Stefanas Cicipas – Danilą Medvedevą.

Ispanijos futbolo supertaurės rungtynės bus žaidžiamos Saudo Arabijoje.

Brazilijos futbolo sirgaliai – prieš vaizdo peržiūrų sistemą.

Ved. Justė Tamošaitienė.