Kultūros diena. Vienintelė klavesinu LMTA skambinanti studentė Miglė: išsilavinimas nėra indėlis ekonomikai

LRT.lt

2019.11.11 18:25

Šiandien „Kultūros dienoje“:

„Scanorama” šiais metais žiūrovams siūlo net 12 kino programų. Tačiau ne vien filmai numatyti šiame Europos šalių kino forume – vakar prasidėjo renginių programa, skirta profesionalams ir norintiems jais tapti. „ Scanoramos kryptys“ – renginiai, kviečiantys į meistriškumo seminarus su žymiausiais Europos kino meistrais.

Muzikos meno specialybė, kurią pasirenka retas – tai skambinimas klavesinu. Panašu, jog darbo skelbimuose tikrai nerasite pasiūlymų klavesinininkams. Tačiau ar tikrai tik dėl darbo tokioje srityje vienintelė LMTA klavesino specialybės studentė gilinasi į tokią veiklą?

Dažnai švietimo sistemos veikimo ypatumų neišmanantys politikai priimamais
sprendimais švietimo darbuotojus, mokytojus, dėstytojus, mokslininkus stumia į aklavietę. Klampi švietimo sistemos situacija jau kurį laiką neramina ekspertus ir visuomenę.

Niujorko širdyje, Manhatane, baigėsi keturias dienas trukęs Baltijos šalių kino festivalis. Renginys skirtas paminėti Baltijos kelio trisdešimtmečiui, taip pat, pasak jo organizatorių, supažindinti niujorkiečius su Baltijos kinu – vis dar ieškančio savo identiteto, tačiau itin unikaliu.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau