Žinios. Širdies sopuliui numalšinti – nauji sportbačiai: Vienišių dienos proga rengiami didžiuliai kedų išpardavimai

Pradedamos deginti pavojingos atliekos. Šiaulių bendrovėje „Toksika“ šiandien pradedamos deginti iš Alytaus padangų perdirbimo gamyklos atvežtos pavojingos atliekos. Per šį savaitgalį į Šiaulius atvežta beveik 90 tonų pavojingų atliekų iš Alytaus.

Šiandien Vilniuje vyks policijos generalinio komisaro pasikeitimo ceremonija – juo taps pastaruosius ketverius metus pasieniečiams vadovavęs Renatas Požėla. Jis pakeis penkerių metų kadenciją baigusį Liną Pernavą, ketinantį išvažiuoti dirbti policijos atašė Jungtinėje Karalystėje.

Politinės korupcijos byloje liudys „MG Baltic“ savininkas Darius Mockus ir teisininkas Romanas Raulynaitis. Jie liudys apie savo bendravimą su politikais ir vakarienę 2015 m. žiemą, per kurią, kaip įtariama, byloje kaltinamas buvęs Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eligijus Masiulis su kitu kaltinamuoju, buvusiu koncerno viceprezidentu Raimondu Kurlianskiu, susitarė dėl kyšio.

Parama Klausui Iohannisui. Perrinkimo siekiantis proeuropietiškas Rumunijos prezidentas K. Iohannis sulaukė didžiausio šalies rinkėjų palaikymo per vakarykštį balsavimą. K. Iohannį palaikė ir rekordiškai aktyviai balsavę rumunų emigrantai. Tačiau balsų laimėti iš karto pritrūko, todėl lapkričio 24-ąją bus surengtas antrasis rinkimų turas.

Kedų karštinė Kinijoje. Kinijoje šiandien – Vienišių dienos išpardavimai, didžiausia tokia pasaulio prekybos karštligė. Kai kam tai – proga pabandyti įsigyti ir reto leidimo populiarių ženklų sportbačius, perpardavinėjamus specialiose interneto platformose, vadinamose sportbačių „biržose“. Laimėję galimybę įsigyti retus sportinius batelius, jauni kinai juos pardavinėja už dvigubą kainą ar dar brangiau. Reiškinys jau sulaukė valdžios įspėjimų.

Orai.

Sportas. LKL čempionate „Dzūkija“ pralaimėjo „Žalgiriui“, „Šiauliai“ nugalėjo Prienų krepšininkus.

Škotijoje baigėsi dviračių treko pasaulio taurės antrasis etapas.

Prasidėjo ATP baigiamasis sezono turnyras.

Prancūzijos tenisininkės laimėjo Federacijų taurę.

Italijos ir Vokietijos futbolo čempionatai.