Žinios. Nors jau silpsta, ciklonas Bulbul Bangladeše pridarė milžiniškų nuostolių, yra aukų

Naujas LRT Tyrimas. LRT tyrimų skyriaus surinkti duomenys rodo, kad Kauno miesto valdžios siekis prisijungti dalį rajono teritorijų būtų palankus mero verslo interesams. Be to, Tyrimų skyrius išsiaiškino, kad dalis Kauno tarybos narių patys gyvena rajone esančiose teritorijose, kurios galėtų būti prijungtos prie miesto.

Šiaulių bendrovėje „Toksika“ šiandien pradedamos deginti iš Alytaus padangų perdirbimo gamyklos atvežtos pavojingos atliekos. Per šį savaitgalį į Šiaulius atvežta beveik 90 tonų pavojingų atliekų iš Alytaus. Už jų išvežimą ir sudeginimą „Toksikai“ mokės Vyriausybė iš valstybės rezervo.

Receptiniai vaistai – internetu. Sveikatos apsaugos ministerija pristato sistemą, per kurią pacientai galėtų internetu įsigyti receptinių vaistų. Pasak ministerijos, naudodamiesi elektronine sveikatos sistema gyventojai galės neišeidami iš namų pirkti tiek receptinius vaistus, tiek kompensuojamąsias medicinos pagalbos priemones. Pacientai iš karto matytų visų vaistinių pasiūlymus, taip pat galėtų gauti vaistininko konsultacijas.

Pakartotiniai rinkimai Ispanijoje. Per pakartotinius parlamento rinkimus Ispanijoje nė viena partija ir vėl neužsitikrino daugumos. Nors ir gavo didžiausią palaikymą, ministro pirmininko Pedro Sanchezo socialistai šiek tiek susilpnino pozicijas. Tačiau išaugo kraštutinės dešinės partijos „Vox“ gautų balsų skaičius.

Ciklonas Bulbul. Bangladeše ir dalyje Indijos prasiautęs galingas ciklonas Bulbul silpsta pareikalavęs mažiausiai trylikos gyvybių, dar dešimtis žmonių sužeidė. Valdžios institucijos sako, kad daugiau aukų išvengta, nes stichijai laiku pasiruošta. Dėl artėjančio ciklono buvo evakuoti daugiau nei du milijonai žmonių. Ciklonas sugriovė tūkstančius namų ir jau silpsta.

Orai. Ved. Aistė Plaipaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau