Ryto garsai. Minime Berlyno sienos griūtį: kaip ir kodėl būtent šią dieną įvyko istorinis lūžis Europoje ir kaip įprasminsime šiuos įvykius Lietuvoje?

Ryto garsai

2019.11.09 07:05

Ryto garsai. Minime Berlyno sienos griūtį: kaip ir kodėl būtent šią dieną įvyko istorinis lūžis Europoje ir kaip įprasminsime šiuos įvykius Lietuvoje?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Kada paskutinį kartą rašėte ranka? Tiesa, ne tam, kad pasirašytumėte ar sudarytumėte pirkinių sąrašą? Apie tokio rašymo naudą kalba ir mokslininkai, ir psichologai. Visi esame pastenėję, kad vieni gyvūnai gamtoje tokie ryškiaspalviai, matomi iš toli, kiti geba tobulai pasislėpti, yra beveik nematomi juos supančioje aplinkoje. Kas, kaip ir kodėl slepiasi? Kokias knygas skaito mums žinomi žmonės. Šį vakarą koncertu sostinės Lukiškių aikštėje prisiminsime istorinę dieną Berlyne, kai prieš 30-mt metų buvo nugriauta Berlyną, jos gyventojus, šeimas į rytus ir vakarus beveik tris dešimtmečiams išskyrusi siena. Pokalbis iš ciklo, skirto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 30-mečiui. Šį vakarą, 20:03 val. Lietuvos radijuje – vaikų radijo teatro premjera, spektaklis ,,Bebrų bebras, arba Kaip pasistatyti namelį“ pagal Audros Baranauskaitės pjesę. Taip pat laidoje orai, Lietuvos ir užsienio spaudos apžvalga, kultūros renginiai. Ved. Gabija Narušytė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

„Ryto garsai“ – populiariausia LRT RADIJO informacinė programa. Laidoje skamba aktualiausia informacija, orai, spaudos apžvalga, politinės, socialinės, verslo bei kultūros naujienos, ekspertų komentarai, naujienų tarnybos žurnalistų parengti reportažai. Laida transliuojama darbo dienomis nuo 06.30 val., šeštadieniais ir sekmadieniais nuo 07.30 val.

Kiti laidos epizodai

Ryto garsai

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.