Žinios. Amerikietis jau beveik metus gyvena iš to, ką užsiaugina sode: derliuje – ir vaistai, ir tualetui reikalingas pluoštas

Išvežamos atliekos iš Alytaus gamyklos. Šįryt pradedamos išvežti atliekos iš neseniai degusios Alytaus padangų perdirbimo įmonės. Pavojingų atliekų tvarkymo įmonės „Toksika“ komercijos direktoriaus Luko Andronavičiaus teigimu, bendrovės technika prie gamyklos atvaryta dar vakar, pradėti atliekų išvežimui reikalingi parengiamieji darbai.

Kauno apylinkės teismas šiandien skelbs sprendimą, ar pratęsti Neringos Venckienės suėmimą. Prokuroras prašo N. Venckienę suimti dviem mėnesiams argumentuodamas, kad ji gali slėptis nuo teisėsaugos. Pati įtariamoji prašo skirti jai rašytinį pasižadėjimą neišvykti.

Padalytas Berlynas: tada ir šiandien. Praėjus 30 metų nuo Berlyno sienos griūties, miesto padalijimo pėdsakai beveik išsitrynė. Tačiau prisiminus lemtingąją 1989-ųjų lapkričio 9-osios naktį, kai siena atsivėrė, vokiečių veidus, tiek iš buvusios rytų, tiek iš vakarų pusės, užplūsta emocijos.

Amerikietis gyvena iš to, ką užsiaugina savo sode. Vienas iš garsių Jungtinių Amerikos Valstijų gamtosaugininkų ir tvaraus ūkininkavimo aktyvistų Robas Greenfieldas baigia originalų žaliojo išgyvenimo mieste eksperimentą. Robas jau beveik metus gyvena iš to, ką užsiaugina savo sode, įskaitant vaistus ir visa kita, net ir tualetui reikalingą pluoštą.

Orai.