Dešimt balų. Ar lyderystė skirta tik išrinktiesiems?

Dešimt balų

2019.11.07 16:30

Dešimt balų. Ar lyderystė skirta tik išrinktiesiems?

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą
  • Grojimo greitis:

Įvairūs lyderystės mokytojai ragina jaunus žmones svajoti ir svajoti kuo plačiau, kad jų svajonė pranoktų juos pačius. Vis dėlto tie, kas po studijų negavo tokio darbo, kuris būtų „pranokęs jų svajonę“, prisipažįsta, kad, nors svajonė turi būti didi, bet eiti didžios svajonės link reikia mažais žingsniukais. Pirmiausia, susirasti vieną žmogų ar vieną klientą, kuriam reikalinga tai, ką nori daryti ir parduoti, o tada plėsti žmonių, kuriems reikalinga paslauga, ratą.

Kitu atveju, jaunas žmogus gali išsigąsti pernelyg didelės savo svajonės ir nebenorėti jos siekti, nebenorėti nieko keisti? Taigi, kaip jaunam žmogui nepamesti didžios svajonės, kaip siekti tikslo ir burti savo sekėjų komandą? Laidoje dalyvauja įvairių socialinių iniciatyvų ir projektų jaunimui iniciatoriai ir pirmeiviai Dovydas Aganson, Linas Vaicekauskas bei Pasaulinės lyderystės konferencijos Lietuvoje organizatorius, Miesto bažnyčios Klaipėdoje ir Vilniuje pastorius Saulius Karosas. Laidą veda Jonė Kučinskaitė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Gilūs pokalbiai su švietimo profesionalais, ekpertais, mokytojais šviesuoliais, karjeros konsultantais, daug pasiekusiais mokiniais bei studentais, ar su tėvais, kuriems pavyko uždegti ugnį savo vaikų akyse ir širdyse, taip pat analitiniai vertinimai, netikėti tyrimai ir statistiniai pjūviai padės giliau suvokti švietimo sistemą. Laida transliuojama ketvirtadieniais 16.30 val.

Kiti laidos epizodai

Dešimt balų

Daugiau
Radioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.