Euromaxx. Instaliacija „Miškas“ – nesibaigiančios gamtos išdaigos

LRT Plius

2019.11.10 16:00

Laidoje matysite:

Šiuolaikinio meno instaliacija „Miškas“. Viename Austrijos stadione šveicaras, parodų kuratorius Klaus Littmann pristatė savo instaliaciją: viduryje fitbolo aikštės sužaliavo tikras miškas.

Cheminių reakcijų gimstantys Dino Tomiko meno kūriniai. Menininkas eksperimentuoja su paraku, termochrominiais pigmentais ar vandenį atstumiančiomis medžiagomis. Jo naujų kūrinių laukia sekėjai internete.

Laisvojo nardymo čempionė Anna von Boetticher. Ji – viena geriausių pasaulio laisvojo nardymo sportininkių, moteris neįkvėpusi gali būti apie šešias minutes, o be jokios įrangos panerti gali į 125 m gylį.

Didžėjus iš kosmoso. Astronautas Luca į istoriją įeis kaip pirmasis dižėjus, koncertavęs iš kosmoso – iš tarptautinės kosminės stoties jis siuntė muziką į Norvegijoje esantį kruizinį lainerį, kuris tą vakarą virto milžiniška šokių aikštele.

„Oktoberfestas“ švenčiamas visame pasaulyje. Didžiausia šventė, žinoma, vyksta Miuchene, tačiau, pasirodo, kad tradicinė vokiečių šventė švenčiama ir už Atlanto.

Žvaigždžių restoranas Venecijoje. Į seniausią pasaulyje Venecijos kino festivalį visuomet susirenka daugybė kino žvaigždžių: dauguma jų nepraleidžia progos pavakarieniauti gretimoje saloje esančiame restorane „Akvarello“. Be išankstinė rezertvacijos į šį restoraną patekti neįmanoma, o ir patekti į jį galima tik viena transporto priemone – laivu.

Ved. Ugnė Siparė.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau