Žinios. Venecijos kanaluose – kalnai šiukšlių: vien šiemet Didžiajame kanale sužvejota per pustrečios tonos šiukšlių

Siūloma mažinti PVM tarifą. Seimui šiandien bus pristatomos Pridėtinės vertės mokesčio įstatymo pataisos, kuriomis liberalai siūlo vienu procentiniu punktu, iki 20 proc., sumažinti pridėtinės vertės mokesčio tarifą. Dabartinis 21 proc. PVM tarifas galioja nuo 2009 metų rudens. Paskutinis bandymas Seime sumažinti PVM tarifą ir sugrąžinti į iki krizinį lygį buvo šių metų balandį.

Prezidentas susitiks su šventuoju tėvu. Prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana šiandien vyksta į Italiją, kur susitiks su popiežiumi Pranciškumi. Taip pat numatyti dvišaliai valstybės vadovo susitikimai su Italijos prezidentu Sergio Mattarella ir ministru pirmininku Giuseppe Conte. Per dviejų dienų vizitą Gitanas Nausėda susitiks ir su Maltos ordino didžiuoju magistru.

„Lufthansos“ stiuardų streikas. Didžiausios Vokietijos aviakompanijos „Lufthansa“ lėktuvus aptarnaujančių stiuardų ir stiuardesių profsąjunga rengia dvi paras truksiantį streiką. Dėl jo bus atšaukta apie 1300 skrydžių. Prognozuojama, kad šiandien bus atšaukta apie 700 skrydžių ir dar apie 600 rytoj. „Lufthansos“ stiuardai reikalauja didesnių algų ir galimybių pakeisti laikinus įdarbinimo kontraktus nuolatiniais.

Venecijos kanaluose – kalnai šiukšlių. Venecijos simboliu neretai laikomas Didysis kanalas. Juo turistus plukdantys gondolininkai įspėja, kad kanalas jų akyse pamažu virsta šiukšlynu. Būtent todėl Venecijos Gondolininkų asociacija įkūrė savanorių sanitarų būrius. Šie po darbų neria į drumzliną kanalo vandenį. Vien tik šiemet Didžiajame kanale sužvejota per pustrečios tonos šiukšlių.

Orai. Sportas. Ved. Ignas Andriukevičius.