Labas rytas, Lietuva II d. Tikros ir išgalvotos ligos: kartais galvojame, kad mus myli tik tada, kai sergame

II-oji lapkričio 6-osios „Labas rytas, Lietuva“ dalis prasideda pokalbiu su psichologe Genovaite Petroniene. Kokie simptomai pasireiškia turint psichosomatinių sutrikimų? Kodėl gali nuolat skaudėti galvą, tačiau gydytojai problemos rasti negali? Kaip veikia mūsų psichologinis kūnas ir fizinis? Kaip sau padėti ir nepasimesti informacijos gausoje – padės laidos pašnekovė.

Techninės kūrybinės dirbtuvės mokiniams. Vilniaus mokyklos viena po kitos atnaujina įrenginius technologijų pamokoms. Vaikai fanerą pjauna lazeriniu pjautuvu, skulptūrėles spausdina trimačiu spausdintuvu, o lipdukus kurią ir išpjauna patys. Štai Vilniaus Gedimino technikos universiteto „Linkmenų fabriko“ inovacijų strategas Matas Olendra teigia, kad yra svarbu jaunajai kartai padėti suprasti, kokios medžiagos juos supa ir kaip reikiamai atlikti dizaino darbus.

O studijoje – netikėtas ir aistringas tango. Studijoje vieši tango šokėjai Carla Dominguez ir Julio Seffino.

Šiuolaikinis šokis ir architektūra. Dar vienas pokalbis studijoje, čia jau į klausimus atsakyti pasiruošusios Gintarė Masteikaitė, Lietuvos šokio informacijos centro vadovė ir Viltė Migonytė-Petrulienė, Programos „Modernizmas ateičiai“ kuratorė.

Spaudos apžvalga su Gabriele Kloniūnaite. Ved. Ignas Krupavičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
Daugiau