60 minučių. Alytaus rajone esančių didžiųjų pieno gamintojų pienas bus centralizuotai utilizuojamas

60 minučių

2019.11.05 17:00

60 minučių. Alytaus rajone esančių didžiųjų pieno gamintojų pienas bus centralizuotai utilizuojamas

11
00:00
00:00
00:00
Iškelti grotuvą

Iš Alytaus rajono užterštų teritorijų esančių didžiųjų pieno gamintojų nuo šiandien turi būti surenkamas pienas, kuris bus centralizuotai vežamas į Klaipėdoje esančią atliekų utilizavimo bendrovę „Fortum“ ir čia utilizuojamas. Kaip apskritai vartoti pieną ir pieno produktus, randamus parduotuvėse? Kas ir kaip ima tuos dirvožemio mėginius, kokioje laboratorijoje jie tiriami, kas ir kada paskelbs patikimus tyrimų rezultatus?

Prieš dvejus metus Lietuvoje veiklą pradėjo medikų sąjūdis. Jau beveik metus galioja draudimas parduotuvėms nemokamai dalyti didesnius ir storesnius plastikinius pirkinių maišelius. LRT tęsia pokalbių ciklą, skirtą Kovo 11–osios akto pasirašymo trisdešimtmečiui.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt
logo

Svarbiausi įvykiai ir pagrindinės Lietuvos bei užsienio aktualijos. Jei nesuspėjote sekti įvykių, viską pasivysite per 60 minučių. Visos dienos įvykių mozaika su pranešimais iš įvykių vietos, LRT radijo žurnalistų pasakojimais ir savo sričių profesionalų komentarais. Aiškiai, patikimai, koncentruotai. Kiekvieną darbo dieną 17.05 val.

Kiti laidos epizodai

60 minučių

Daugiau
Audioteka sukurta pagal Vokietijos ambasados remiamą audio platformos projektą.