Labas rytas, Lietuva II d. Naujųjų metų vakarą laukia LRT metų apdovanojimai: reikia priminti žmonėms, kad jie svarbūs

LRT metų apdovanojimai. Paskutinę šių metų dieną LRT pagerbs ir apdovanos labiausiai šiais metais nusipelniusius žmones ir geriausias idėjas – laukia dar vieni Metų apdovanojimai. Prie jų galite prisidėti ir jūs – apie tai pasakoja studijoje viešinti LRT generalinė direktorė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė.

Įdomybės iš pasaulio. Vokietijos zoologijos sodas džiaugiasi augančiais pandos jaunikliais: pandai Meng Meng gimusiems dvynukams jau mėnuo. Rugsėjo 2 d. gimę mažyliai pirmą kartą pramerkė akis. Tai pirmi Vokietijoje gimę pandų dvyniai.

„Rytas su muzika“ rubrikoje – grupė „Colours of Bubbles“. Naują albumą „9mm“ pristatanti grupė leidžiasi į koncertus, kuriuose gros tiek naujas, tiek jau hitais tapusias dainas. Grupės nario Julijaus Aleksovo nuomone, naujasis albumas tarsi leidžia grupei sugrįžti prie savo šaknų.

Įdomybės iš pasaulio. Holivudo Santa Monikos bulvare vyko įspūdingas karnavalas – Helovinui skirta eisena. Nenuostabu, kad joje galima sutikti ne tik gausybę personažų, bet ir pažiūrėti atvykusių turistų – tai vienas didžiausių Helovino karnavalų pasaulyje.

„Euromaxx“. Užburiančios šviesų instaliacijos. Norime jus pakviesti į šiaurės rytų Prancūzijoje esantį Meco miestą. Neseniai čia vyko skaitmeninių menų festivalis „Meco žvaigždynai“. Viena iš festivalio žvaigždžių – prancūzų menininkas Joanie Lemercier. Jis pristatė užburiančią trimatę monochrominę instaliaciją, kuri nukelia žiūrovus į kosmoso platybes.

Dar viena spaudos apžvalga, kurioje – LRT.lt straipsnis „Ant sienų piešiantis menininkas: senelis sakė, kad giminėje dar nebuvo nė vieno, kurį gaudytų policija“. Publikacijas pristato Gabrielė Kloniūnaitė.

„Labas rytas, Lietuva“ linki gražios ir lengvos savaitės pradžios!

Ved. Jovita Vitkauskė.