Žinios. „Mobilaus laiškininko“ paslauga regionuose: senyvo amžiaus žmonėms laiškus siųsti bus lengviau

Prasideda tarptautinės pratybos „Geležinis vilkas 2019-ieji“. Jose dalyvaus beveik 4 tūkst. karių iš 11 NATO šalių. Į Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje vyksiančius mokymus jų dalyviai atsiveš apie 1000 karinės technikos vienetų. Didžiausias judėjimo intensyvumas Lietuvos keliuose, kaip praneša Lietuvos kariuomenė, numatomas šiandien ir rytoj.

Pašto paslaugų plėtra regionuose. Nuo šiandien Alytaus, Pasvalio, Šakių, Širvintų ir Švenčionių rajonuose pradedama teikti „mobilaus laiškininko“ paslauga. Ši paslauga jau 2 metus veikia dar dvylikoje Lietuvos savivaldybių. Darbuotojai išvežioja siuntas ar laiškus kaimiškų vietovių gyvenanttojams.

Irane minimos 40-tosios JAV ambasados užgrobimo metinės. 1979-ųjų lapkritį į Vašingtono atstovybę įsiveržę studentai pradėjo daugiau nei metus trukusią įkaitų krizę, sugriovusią dvišalius Irano ir Jungtinių Valstijų santykius. Sukakties išvakarėse Irano auščiausiasis lyderis pabrėžė draudžiantis bet kokias derybas su Vaišingtonu.

Rumunijos parlamentas šiandien turėtų balsuoti dėl pasitikėjimo naujai paskirto premjero Ludovico Orbano vyriausybe. Prieš mėnesį korucpijos skandaluose skendusi socialdemokratų vyriausybė sugriuvo po įstatymų leidėjų išreikšto nepasitikėjimo. Formuoti naują minsitrų kabinetą prezidentas paskyrė centro dešinės lyderį Orbaną.

Sportas. Danas Rapšys laimėjo trečiąjį medalį, Kazanėje vykusiame plaukimo pasaulio taurės etape.
Marijampolės "Sūduva" užsitikrino A lygos čempionės titulą.
LKL čempionate "Žalgiris" nugalėjo "Juventusą", "Pieno žvaigždės" – "Nevėžį".

Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau