Žinios. Generolo Silvestro Žukausko poligone prasideda tarptautinės pratybos „Geležinis vilkas 2019-ieji“

Nuostolių po gaisro Alytuje kompensavimas. Vyriausybėje šiandien bus tariamasi dėl nuostolių po gaisro Alytuje kompensavimo tvarkos. Maisto ir veterinarijos tarnyba, atlikusi rizikos vertinimą išskyrė 25 gaisro galbūt paveiktus Alytaus rajono kaimus. Parengtas planas, pagal kurį atrinkto ir toliau atrenkami maisto produktų, geriamojo vandens, pašarų mėginiai, atliekami kai kurių vietovių dirvožemio ir vandens laboratoriniai tyrimai.

Prasideda tarptautinės pratybos „Geležinis vilkas 2019-ieji“. Jose dalyvaus beveik 4 tūkst. karių iš 11 NATO šalių. Į Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje vyksiančius mokymus jų dalyviai atsiveš apie 1000 karinės technikos vienetų. Didžiausias judėjimo intensyvumas Lietuvos keliuose, kaip praneša Lietuvos kariuomenė, numatomas šiandien ir rytoj.

Irane minimos 40-tosios JAV ambasados užgrobimo metinės. 1979-ųjų lapkritį į Vašingtono atstovybę įsiveržę studentai pradėjo daugiau nei metus trukusią įkaitų krizę, sugriovusią dvišalius Irano ir Jungtinių Valstijų santykius. Sukakties išvakarėse Irano auščiausiasis lyderis pabrėžė draudžiantis bet kokias derybas su Vaišingtonu.

Rumunijos parlamentas šiandien turėtų balsuoti dėl pasitikėjimo naujai paskirto premjero Ludovico Orbano vyriausybe. Prieš mėnesį korucpijos skandaluose skendusi socialdemokratų vyriausybė sugriuvo po įstatymų leidėjų išreikšto nepasitikėjimo. Formuoti naują minsitrų kabinetą prezidentas paskyrė centro dešinės lyderį Orbaną.

Orai. Ved. Ignas Andriukevičius.

Mums svarbus tikslumas ir sklandi tekstų kalba. Jei pastebėjote klaidų, praneškite portalas@lrt.lt.
Daugiau